baktım herkes kombin yapıyor, bi kombin de ben yapayım dedim.

efendim merhabalar, yine yeni bi moda bloğu tadında kombinle karşınızdayım. bu kombin olayını öylesine araştırdım ve içime sindirdim ki, damarlarımda kırmızı ve tonlarında kombinler akmaya başladı. sabah akşam kombin düşünüyom artık. rüyalarıma mavi gömlek kırmızı donlu kombinler girmeye başladı. madem ki araştırdım bununla ilgili bilimsel ve kombiniküs bir yazı patlatayım da insanlığa faydam olsun diye düşündüm. iyi düşündüm veya kötü düşündüm orası sizi ilgilendirmez. düşündük de düşünmedik mi dedik. gördünüz yürüdük düşündük.. bunlar bir takım uydurma laflardır.

malumunumunuz beyaz gömlek gardorobumuzun yegane olmazsa olmazısı. üstelik efeminenliğinde demirbaşlarından.. peki beyaz gömlekle ilgili birkaç takım fark yaratacak öneriye ne derlersiniz??? beynimin imla ayarı bozuldu herlade arkadaşlar kusura bakmayın. ustasına götürecem yarın. ne dersiniz??????

bence bu fırsatı kimse kaçırmak istemez. her kimki daha farklı olmak istemezse o kişi olmak dehşet-ül hayvan-ül vahşet. yani diyor ki; neden olmasın?

beyaz gömlek diyince aklınıza hemen o sıradan çinko karbon gömlekler gelmesin sayın ahalilerim. burası mütemiyen, burada hamdi vizyonuyok var. farkımız fiyatımız. iki katından daha fazla ilgi çekecek bir gömlekten bahsedeceğim bugün sizlere; beyaz deli gömleği. partneriniz buna bayılacaktır eminim.

kırmızı paçalı don ile; onca renk varken neden kırmızıyı seçtik sizce? çünkü segx sells. pazarlamanın 5 p'sinden birisi de segx. altına ne giyerseniz giyin görünmeyecek zaten. ama altını kim görecek veya görebilir. bu nokta önemli. ya aynada kendiniz görürsünüz yada gösterdiğiniz kişi afedersiniz. bu kadar da açık olmaya zorlamayın beni yahu. boşlukları dolduralım lütfen. filındıblenks şapşiklerim. kırmızı paçalı don ile beyaz deli gömleğinin hem beraberliği kolaydır, hem yanyana gelince ülkemizin bayrak rengini alır, hem gözü yormaz, hem kırmızıdan kaynaklanan belaltı göndermeleri vardır, hem zaten ikisi birarada gözüktüğü zaman entariyi kaldırdınız demektir, hem de tıpta ayıp olmaz. ayıp yatakta olur. yorganı çekince çift kişilik yataklı yorganlı olur.

kime anlatıyom ben yhaaa.. lütfen biraz daha emeğe saygılı olalım genşler. hadi görüşürük