vakti zamanında, pireler barbar iken, develer tellak iken melankolikdeli mimlediydi. kendisine burdan çok teşkürlerimi sunarım. mimlenmeyi pek seviyom ben. bilog yazmanın ayrıcalıklarından biri olarak görüyom. aslında bi konu hakkında düşünceleri merak edilen bi yazara kurulan bi pusu olarakta nitelenebiliyormuş. bazı bilog yazarları ise bu mimleme olayında pek bi maricinaller maşşalah. mesela ben kimsenin mimine cevap vermiyom, ben maricinalim diye çıkanlar olabiliyor. sosyologlarımdan aldığım bilgilere göre bu davranış, yeni ergenlerde görülen tipik, maricinal olma ve kendini sürüden ayırma eğilimi olarak nitelenebilirmiş. ama zamanla bu insanlarda aslında sürüden ayrılamayacaklarının farkına varacaklarmış. vurmayın hemen, ben demiyom bunları.. sosyologlarım diyor.. yine konudan sapıttırdım galiba, konuya doğru döneyim.

mimi bu kadar geciktirmemin sebebi, ttnet'in internetimi kapamış olmasıydı zira yazıyla iki, sayıyla 2 gündür internete giremiyom. duyduğumuza göre bizim santralden bağlanan terbiyesiz birisi p**** sitelere girmiş. dolayısıyla ttnet'te santrali 2 günlüğüne erişime kapamış. santrale gidip baktığımda kapısında bu santral mahkeme kararıyla erişime kapatılmıştır. yazıyordu. yani söylentiler, hagaten doğruymuş.

mimimin konusu, acaba ben görür müyüm? idi. ben biraz kendime göre değiştirdim konuyu ama esas itibariyle aynı.. ben göremem, torunlarım belki demek ne demek sayın okuyucu? sorarım saa.

  • kutumdan 500.000 yetele çıkacağını
  • noel babanın, babalara geleceğini
  • peru'dan adam çıkacağını
  • yataktayız diye bi yarışma programı olacağını
  • kızların teklif edeceğini
  • prison break'in mutlu sonla biteceğini
  • sayısal loto'dan bigün 4 8 15 16 23 42 sayılarının kazanacağını
  • türkiye'nin bigün hagaten gelişmiş ülkeler sınıfına dahil olacağını
gibi bi sürü ben göremem, torumlarım belki dediğim şey varmış. daha bi sürü yazardım ama yazarken ölüp kalmaktan korktum.

mim'i geç cevaplasam da burdan birilerine göndermek istioyrummm. kimi seçtim pikaçu dioyrumm ve hem maricinal, hem mim yanıtlamayı seven ve aynı zamanda bilog yazarı olan hülyakonar ve bendeniz ablalarıma gönderioyrumm. mim'in asıl başlığı "acaba ben görür müyüm?".. ona göre heee. hadi hörmetler sayın abim.