içimdeki paylaşımcı ruh bambaşkaymış. bugün de sizlere ölmeden önce girmeniz gereken 5 siteyi tanıtacam. ben girdim, çogiyi siteler.. hepsi birbirinden farklı, hepsi birbirinden şeker siteler bunlar. araştırmacı internetçi olma yolunda çok yol katettim anlayacağınız.

öncelikle firefoxumuzu açıyoruz. sonra adres çubuğumuza sitenin adını yazıp ctrl ile enter tuşlarına aynı anda basıyoruz. evet biraz zor gibi ama zamanla alışılıyor. ben alıştım mesela. bir ki üç diyip basıyom ikisine birden. yüzde seksen oluyor diyim size. olmayınca da bişi olmuyor. korkmayın hemen. sayfa görüntülenemiyor diye yazıyor. sitelere geçelim.


hamdi vizyonuyok yapım gururla sunar.. ölmeden önce girmeniz gereken 5 site;

google - çok basit bi site. açınca karşımıza bi kutucuk çıkıyor. altında da iki tane düğmecik. o kutucuğa aramak istediğimiz programı, şarkı ismini veya erotik kelimeleri yazıp entırlıyoz.. farzı misal; bedava kız meseneleri, bedava mail adresleri, okul kızlarında mastürbasyon, çok uzun zamandır regl olmuyorum gibi gibi.. böyle saçma anahtar kelime mi olur kardeşim? demeyin.. oluyormuş. oturduk, baktık. benim siteye bu kelimelerle girmişler mesela.. sonra bende yazdım aynı kelimeleri ama bulamadım bi türlü. bunu becerebilenlerinki ayrı bi zanaat olsa gerek, sosyologlara havale ettim. inceleyecekler.. ha bi de kendimi şanslı hissediyorum diye bi tuş var bu sitede.. ne olduğunu bilmediğimden tıklamadım ben. bozulur mozulur mazallah. sonra öde ödeyebilirsen.. parçası da pahalıdır bunun..

blogger - aha bunu yazdığım yer. bilog burdan yapılıyormuş. yazıları filan da burdan ekliyoruz. çok karışık yapmışlar, bende herşeyini bilmiyom. bi yazı yazma yeri güzel. aynı hayallerimdeki gibim.. mutlaka girin, bi bakın derim.


twitter - ilk başlarda çok karışık bi site gibi görünse de aslında çok basit bi siteymiş. uğraşsam ben bile yaparım yani ama uğraşacak vaktim yok. "what are you doing?" diye soruyor. şu anda naapıyon hacı anlamında.. üstündeki veya altındaki kutucuğa(neresinde olduğunu hatırlayamadım) ne yaptığınızı yazıp update yazan yere tıklıyorsunuz. şakkadanak durumunuz değişiveriyor. hani yapmadığınız bişeyi yapıyor gibi göstererek hava bile atabilirsiniz. şu anda akmerkezde başbakanla oturduk, ekonomik olayları tahlil ediyoz hafız.. gibi.


facebok - bundan da daha önce bahsettiydim. alem-ül internetin tiki deposu. herkes tiki olmuş bu sitede, bi görmeniz lazım. tamda istediğim gibi.. kaydolup, arkadaş ediniyorsunuz. sosyal oluyorsunuz. ne kadar çok arkadaşınız olursa o kadar hava atıyorsunuz. elalemin fotoğraflarına bakıp kendinizden geçiyorsunuz falan filan... dikkatimi çeken bişeyi daha var bu sitenin.. iddaaya girerim diye grup açınca daha bi vurucu oluyor.


friendfeed - internetin burjuvalarının toplandığı mekan. bizim amcoğlu giriyor, bakıyor, tıklıyor filan. bende girdim, hiçbişi anlamadım. ordan biri çıktı ben dediydim dedi.. yakında friendfeed'e de karı kız için gelenler olacak dediydim dedi. halbüse kimseye sarkmak nasip olmadıydı daha.. facebok'ta daha tiki ve güzel hatunlar var hem.. neyse anladığım bi iki yeri oldu bu sitenin.. bi iki bişi yazdım, götümü karıştırdılar. resmen dışladılar beni yani.. bende cinsel tercihlerini öğrenmiş olmanın sevinciylen çıktım zaten.. bi daha da girmedim ama girilip görülesi bi siteymiş vesselam. on üzerinden çogiyi.


rapidshare - adres çubuğuna direk yazılıp girilmemesi gereken bi site. ben ilk başta öyle yaptım, hiçbişi anlamadım. meğersem google'dan arayacaklarımın sonuna rapidshare yazacakmışım. öyle daha iyi oluyor. sayesinde her ay davşanlı dergimi indirip okuyom. genel kültürüm artıyor. mutlaka deneyin.

işte böyle sayın okurgezerler. internetten topladığım, girdiğim, gördüğüm siteler bunlar. bunlara girmeden ölürseniz gözünüz arkada gidebilir.. benden söylemesi..

not: 5 site dedim, hızımı alamayıp 7 site yazmışım. kafanıza göre ikisini eleyebilirsiniz