bulmacalara karşı anbilivılıbılı bi zaafım var. gördüğüm yerde doldurmak isterim. geçenlerde farkettim de yılların tecrübesiylen artık kendimde bulmaca hazırlayabilir duruma gelmişim.. hatta kendi kendime bi bulmaca hazırlayıp çözüvermişim ayaküstü.. noluyor lan demeye kalmadan tam sayfa çözümü gözümün önünde beliriverdi?!

belki benim gibi bulmaca meraklısı olanlar vardır diye hazırlayıp çözdüğüm bi bulmacayı paylaşmak istedim. bulmacamı biraz daha çekici yapmak için bir de hediye koydum. çözeni ayın okuru köşemden aleme ifşa edeceğim. neyse lafı fazlaca uzatmadan bulmacamı paylaşayım. emeğe saygı!

iki durum arasındaki iki farkı bulmanız gerekiyor.. oldukça basit. sadece iki fark..

durum-1 :
genç bi kızımız var ve internet alemindeki bilogundan düzenli olarak yazıyor. bir bağyan olarak yaşadıklarını anlatıyor.. belki de yaşamak istediklerini.. içinden geçen herşeyi ifade edebiliyor. seviştiği erkeklerden tutun da yakın arkadaşının erkek arkadaşına karşı hissetiklerine kadar.. fantaziler havada uçuşuyor.. o kadar şeffaf, o kadar masumane duygular ki bunlar.. kimse yadırgamıyor. okuyanların hoşuna gidiyor.

durum-2 : genç bi deliğkanlımız var ve internet alemindeki bilogundan düzenli olarak yazıyor. bir erkek olarak yaşadıklarını anlatıyor.. belki de yaşamak istediklerini.. içinden geçen herşeyi ifade edebiliyor. seviştiği bağyanlardan tutun da sevgilisinin en yakın arkadaşına sulandığına kadar.. fantaziler havada uçuşuyor.. o kadar hayvani, o kadar sapık duygular ki bunlar.. kimsenin hoşuna gitmiyor.

iki durum arasındaki fark aslında sorunun içinde verilmiş gibi değil mi? birinci durum herkesin hoşuna giderken ikinci durum kimsenin hoşuna gitmiyor.. ama bu malesef iki farktan biri değil..