bazı bazı kendimi bi bok sanıyorum. bi havalara girmeler.. bi şekil bi şey olmalar falan filan. çok şükür şimdilerde internet denilen şey var da artık bi hastalığımız, bi derdimiz olduğunda "acıbaa benlen aynı durumda olan kişiler var mıdır?" diye merak ettiğimiz şeyleri araştırabiliyoruz. zira öyle de yaptım mesela.. ama nafile. kendini bi bok sanıpta, o boktan durumunu yazan birilerini bulamadım bi türlü..

sadece bende olan birşey olabileceğinden şüphelendim ama bulunmaz hint kumaşı olmadığıma göre, öyle birşey de olamaz dedim.. eh? o zaman benimle aynı durumda olan diğerleri, sürekli olarak kendilerini bi bok sandıklarından durumlarının farkına varamıyorlar sonucuna ulaştım.

düşündüm taşındım.. bundan gerü divanda, dergahta, bergahta bu duruma bok sendromu denilsin dedim. sonra bi daha düşündüm. hoşuma gitti lan.. bok sendromu.. söylerken ağız şekilden şekile giriyor.. duyan bi bok sanıyor yahu. negzel..

neyse asıl değinmek istediğim konu bu değildi..

internette geziniyorum yine.. biloglardan biloglara akıyorum hafız modundayım. bişiler okumak zorunda kalıyorum ve yorum yapasım geliyor aniden. yazıyorum.. yazıyorum.. gönderdikten sonra bişiler yazıyor orda.. mesajınız yöneticinin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. sabrettiğiniz için teşekkür ederiz. acayip havalı birşey vesselam. bende böyle yapmaya karar verdim. öyle her isteyen yorum yapamasın deyü düşündüm. en azından yorum yaptıktan sonra yorumlarının hemen yayınlanmadığını görünce göt olsunlar ve beni bi bok sansınlar dedim.

sonra.. bi daha düşündüm ve vazgeçtim. ben zaten kendimi bi bok sanıyorum.. ne gerek var ki başkasının beni bi bok sanmasına.. hem zaten her lafa verecek bir cevabım var.. hadi eyi günler.