internet alemine daldığımdan beri öğrendiğim iki site oldu. ikisini de bizim amcoğlu öğretti amma ileride birgün kendisine çok fena kaydırmam kuvvetle muhtemelle.

birincisi blograzzi. alem-ül internetin paparazzisi gibim. bende böyle bi serbest çağrışım yapıyor yani. düşünüyorum düşünüyorum.. başka bişi de aklıma getiremiyorum. bu siteye bi giriyorum, bi blogdan öbür bloga allaaa akıyorum ortamlara hafız.. yeni gördüğüm bi yeri var bu sitenin.. popiler bloglar deyü.. bi baktım ki benim mütemiyende o listeye girmiş. nasıl olduğunu anlayamadım amma bi şekilde bu liste beni kendine bağladı. nasıl bi listeyse anlayamadım arkadaş. bi girdiğimde 5. oluyoruz, bi daha girdiğimde 3. oluyoruz. acayip heyecanlı bi yarış vesselam. şimdi kaçıncı olduk acıbaa diye merak ediyorum.. tekrar tekrar giriyorum paparazziye... iki dakka bilgisayarın başından ayrılıp televzondaki dizileride izleyemez oldum. hatta şimdiden başladım amcoğluna saydırmaya..

ikinciside facebok. ne menem bişeyse, durmadan birilerinin profilini inceliyorum. fotoğraflara bakıp bakıp iç geçiriyorum. ah ulan diyorum analar ne yiğitler şeyttiriyor.. eh dizilere ayırmam gereken zamanda arada kaynayıp gidiyor yahu..

olmazsa internet bağlantımı kestireceğim. hakkaten şeytan icadıymış bu alet, ben bugün bunu gördüm. iki dizi izleyip genel kültürümü artırmak varken uğraştığım şeylere bakın sayın seyirciler.

bu yazıyı okuyan birileri varsa aşağıya ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olsunlar. olmazlarsa da top olsunlar.. yardımcı olacakların elimden geldiğince terazilerine tıklayacağım. söz.. daha ne diyim lan. valla tıklayacam..